Jaunatviškumo receptas – teisingi įpročiai

Moteriškas spindesys, sveikai žvilgantys plaukai ir skaisti, metų poveikio nepajutusi veido oda – kiekvienos moters svajonė. Peržengus 30-ies metų ribą, aktualiausiu klausimu tampa odos priežiūra. Kaip išlaikyti ją sveikai atrodančią, jaunatvišką ir lygią?

Kremai, prausikliai ir panašios priemonės

Dažnai moterims atrodo, kad raukšlių lyginimas nėra tokia jau sudėtinga užduotis. Jos nueina į vaistinę ar eilinę kosmetikos prekių parduotuvę, išsirenka brangiausią kremą nuo raukšlių, perskaito naudojimo instrukciją ir galų gale, kurį laiką panaudojus, laukia pagerėjimo. Juk už kremą suplojo tiek pinigų! Tačiau problema tame, kad tokie kremai, net ir patys brangiausi, pasiekia tik nedidelę dalį odos audinių, dažniausiai paveikia tik paviršių. O tai reiškia, kad nesvarbu, kaip dažnai kremas bus naudojamas, odos būklės pagerėjimas bus labai trumpalaikis.

Įvairūs prausikliai, šveitikliai ir panašios priemonės padeda nušveisti nuo odos nešvarumus, išvalyti poras, inkštirus, tačiau tikrai neveikia raukšlių lyginime. Kalbama, kad odos šveitimas skatina odos regeneraciją ir yra analogiškas raukšlių lyginimas, juk tai skatina odos ląsteles atsinaujinti. Tačiau tai nėra įprastas namų sąlygomis atliekamas šveitimas, o norint efektyvaus ir odos ląstelių atsinaujinimą skatinančio veido šveitimo, geriau kreiptis į šios srities specialistus.

Ką moterys pamiršta?

Peržengus ketvirtosios dešimties amžiaus slenkstį prioritetu yra tapę vaikai ir darbas. Kažkur sąrašo gale įrašytas sportas (tikėtina nuo pirmadienio ar naujųjų metų pradžios), sveika mityba ir žalingų įpročių atsisakymas. Kiekviena moteris žino, kad šie aspektai yra labai reikšmingi, norint atrasti laimės ir jaunatviškumo receptą.

Organizmui ir odos būklei įtakos labai daug turi tai, ką mes valgome. Visgi, dažniausiai į skrandžius įmetame dalį pusfabrikačių, greitojo maisto ar pavalgome bėgdami į darbą. Pusfabrikačiai neturi reikalingų maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų, kurie yra esminiai sveiko organizmo ir skaisčios odos komponentai.

Analogiškai įtakos veido odai taip pat turi ir alkoholio vartojimas. Papilkėjusios odos ir išryškėjusių raukšlių negalėsite amžinai slėpti po storu makiažo sluoksniu, tad susigriebti reikėtų anksčiau. Vėliau raukšlių lyginimas gali atsieiti ne tik nemažai finansų, bet ir kantrybės bei laiko.

Galų gale, norint jaustis ir atrodyti gražiai, svarbus ir tas pats, kažkur svajonių ir tikslų sąrašo gale esantis sportas. Aktyvi fizinė veikla taip pat gali padėti jaustis geriau, atrodyti jaunatviškiau ir pajusti gyvenimo pilnatvę. Esminis jaunatviškumo recepto komponentas yra sveiki įpročiai ir gyvenimo būdas, kuriuos moterys dažnai ignoruoja arba pamiršta. Tad jei norite kuo ilgiau išlaikyti gražią laikyseną, sveikus plaukus ir spindinčią veido odą – sportas ir sveika mityba turėtų būti tikslų sąrašo viršuje.