Breketai ir dantų implantai

Odontologijos klinika Kaune yra ne viena ir ne dvi, todėl kiekvienas pacientas gali pasirinkti kokioje klinikoje nori atlikti dantų gydymą. Gydymas gali būti labai įvairus, tai gali būti dantų implantai, breketai, kurie reikalingi norint ištiesinti kreivus dantis ir žinoma yra siūlomos kitos dantų gydytojų siūlomos paslaugos.

Dažnai susiduriama su problemomis netekus dantų. Dantys gali būti prarasti įvairiais būdais, pavyzdžiui dažna jaunimo problema tai nesutarimai tarpusavyje kurie priveda iki muštynių. Vyresnio amžiaus žmonės dažniau susiduria su reikiamų dantų ištraukimu. Žinoma akivaizdu, jog trūkstamas dantis turėtų būti protezuojamas, o pažangiausia šių laikų technologija  tai ir yra dantų protezavimas vadinami dantų implantai. Dantų implantai, tai kai dirbtinė danties šaknis, įsodinama į žandikaulio kaulą. Dažnai pacientai danties implantaciją supranta kaip, galutinį rezultatą, tai yra atkurtą dantį. Tačiau implantacija yra tik implanto įsodinimas į žandikaulį, to rezultate turime tik atkurtą danties šaknį. Kai implantas prigyja tik tuomet atliekamas protezavimas ant implanto. O tai ir yra laukiamas galutinis rezultatas, kai galime drąsiai šypsotis ir lengvai kramtyti maistą.

Odontologijos klinika kaune  siūlo ir kitą procedūrą kuri yra svarbi žmogui norinčiam, kad jo dantys būtų gražūs ir tiesūs, tai procedūra kuriai naudojami dantų breketai. Breketai apibūdinami kaip nenuimami ortodontiniai aparatai, skirti dantų tiesinimui bei sąkandžio anomalijų gydymui. Dantų gydymą breketais galima pradėti nuo 12-13 metų. Šiame amžiuje paprastai jau sudygę visi nuolatiniai dantys. Tam tikrais atvejais breketai taikomi ir mišriame sąkandyje, kai burnos ertmėje dar yra pieninių dantų. Žinoma ši procedūra dažniausiai atliekama jaunimui, bet yra nemažai atvejų kada šios procedūros prireikia ir suaugusiems, nes dar esant jauniems nebuvo susirūpinta kreivais dantimis. Vyresnis pacientų amžius gydant breketais nėra problema. Breketai yre kelių rūšių, tai metaliniai breketai, kurie yra dažniausiai naudojama breketų rūšis. Metaliniai breketai skiriasi savo dydžiu, vidinėmis savybėmis,  patogumu pacientui ir žinoma kaina. Atsižvelgdamas į klinikinę situaciją ir paciento pageidavimus, breketų rūšį parenka gydytojas-ortodontas. Taip pat yra keramikiniai. Tokie breketai mažiau pastebimi, todėl itin populiarūs suaugusiųjų pacientų tarpe. Keramikinius breketus galima klijuoti ant viso dantų lanko arba tik ant labiau matomų dantų, tuo atveju ant mažiau pastebimų šoninių dantų dedami metaliniai breketai.